fbpx

Proč my?

Jak to vše začalo?

Cesta to pro mě byla opravdu dlouhá a chvílemi i složitá. V polygrafii se pohybuji od roku 2008, kdy jsem nastoupil do menší rodinné reklamky, která se zabývala především grafikou a digitálním tiskem. Během osmi let jsem zde získal mnoho zkušeností a potkal mnoho zajímavých a motivujících lidí. Prošel jsem si kompletní výrobou, od přípravy grafiky k tisku, tak přes samotný tisk a dokončující zpracování.

Během těchto dlouhých let jsem poznával jak to v reklamě chodí. Co si zákazník žádá a co dostává. Bývá v tom velký rozdíl. A to už jak z pohledu ušetření na materiálech tak v samotné neznalosti klientů, kteří často přesně neví, jaká reklama by mohla být ta ideální.

V těchto okamžicích jsem si říkal, že bych to chtěl dělat trošku jinak.

Jaký je rozdíl mezi námi a jinými tiskárnami?

Nebudu Vám tady psát o tom, jak je pro nás zákazník na prvním místě. Ono to ani vlastně nezní pěkně. Můj první cíl byl dát dohromady skupinu kamarádů a hlavně profesionálů v různých oborech polygrafie. Tím jsem chtěl docílit toho, abychom měli přehled a kontrolu nad všemi problémy, které mohou Vás zákazníky trápit. Rádi se ale pořád zlepšujeme, učíme se novým věcem a technologickým postupům. Troufám si říct, že pro celý náš tým je naše řehole zároveň i naším koníčkem. 

Můj druhý cíl byl ten, aby pro nás byl každý zákazník rovnocenným hráčem a partnerem. Je mi jedno, jestli jste velká nadnárodní korporace, kadeřnice nebo malé bistro na předměstí. Jestli chcete vytisknout 50 metrový banner nebo 100 kusů vizitek. Každý ale opravdu každý váš projekt je pro nás důležitý.

FILOZOFIE 

Naše filozofie má tři základní body – ČAS – SPOKOJENOST – ÚSPĚCH

ČAS

V dnešní době, kdy se vše zrychluje, chápeme, že nemáte jako zákazník čas starat se o průběh zakázky. Proto jsme tu my, abychom se o Vaši zakázku postarali a zpracovali ji za co nejkratší dobu. Vám chceme ušetřit co nejvíce času.

SPOKOJENOST

Není to pro nás jen příjmy zakázku a co nejrychleji ji vydej. U nás ke každé vaší zakázce dostanete servis našeho týmu. Fungujeme tu pro vás 24/7. a je pro nás důležité, aby každá náš zákazník odcházel spokojený s tím, co za své peníze dostal.

ÚSPĚCH

Chceme být u vašich projektů, chceme spolupracovat na tom, aby se vaše sny staly skutečností. Protože naším úspěchem je to, když vy sami a vaše správně zvolená reklama je také úspěšná

Send message via your Messenger App