fbpx

Jak na to?

Jak to u nás funguje?

  1. Vše, co u nás najdete se snažíme udělat tak, aby to bylo co nejvíce přístupné. Vše začíná u výběru správného produktu. Nabídku neustále rozšiřujeme, ale najdete u nás vše od vizitek, přes letáky nebo například bannery a roll-upy.
  2. Jakmile produkt vyberete, musíte také zvolit množství a materiál, na který se bude Vaše grafika tisknout. Pokud si ale nevíte rady s výběrem, není nic jednoduššího než si domluvit osobní schůzku, případně si nechat poslat vzorník materiálů pro inspiraci.
  3. Jestliže ale s předchozím krokem nebyl problém, je už před Vámi pouze jeden krok a to nahrání tiskových dat. Nejideálnější je pro nás pdf, ale není problém nahrát téměř cokoliv. Kdybychom měli s daty nějaký problém, určitě Vám dáme vědět.
  4. Teď už stačí pouze potvrdit objednávku a zbytek je na nás. Vaši zakázku se snažíme zpracovat v co nejkratším termínu, nejčastěji ji však odesíláme do druhého dne. Jestliže se jedná o složitější produkt, necháváme si na výrobu maximálně 3 pracovní dny.
  5. K doručení využíváme Českou poštu, DPD nebo si můžete vybrat osobní odběr na pobočkách Uloženky, které najdete po celé České republice.

Nemám svoji vlastní grafiku?

Otevíráte nový podnik nebo potřebujete vytvořit vizitky jen pro osobní účely? Napište nám, jakou máte představu. My pro Vás grafiku vytvoříme a rovnou vytiskneme produkt, který jste si vybral/a. Pokud se bude jednat o kompletní balíček grafiky a tisku, vytvoříme pro Vás výhodnější cenu.

Proč tisknout u nás?

Každý zákazník  je pro nás jedinečný – U nás platí pro všechny stejná pravidla hry. My podporujeme jedinečnost a originalitu. Proto není problém objednat i menší počet kusů tiskovin za příjemné ceny.

Kompletně online – Žádné zbytečné vypisování. Vyberte produkt, zjistěte cenu, nahrajte soubor. Zbytek už je pak na nás. To vše zvládnete ze své židle v kanceláři.

Staň se naším kamarádem – Pokud pravidelně využíváte tiskařské služby, jste na správném místě. Každý může být součástí programu, ve kterém najdete výhodné ceny, vzorky materiálů nebo slevové akce

Snažíme se být co nejvíce ekologičtí – Snažíme se nabízet materiály, které jsou co nejvíce šetrné pro životní prostředí

Send message via your Messenger App